top of page
Szukaj

Tom Odell • Jubilee Tour

Tom Odell po raz kolejny wystąpił w Polsce (Kraków i Warszawa). Tym razem promował swoją najnowszą płytę pt. "Jubilee Road". Nie zabrakło na koncercie starych piosenek takich jak "Another Love", "Sparrow", "I Know" oraz nowy takich jak "Jubilee Road" i "Son of an Only Child". Tom stworzył niepowtarzalną atmosferę poprzez swoją gre na pianinie. Niejednokrotnie wskakiwał na pianino aby na nim tańczyć w rytmie perkusji i zeskakiwać. Odliczał do trzech i grał tak jakby jutra miało nie być.

Jednym z kluczowych momentów było to jak Odell dosłownie wszedł do tłumu fanów śpiewając "Hold Me". Mijał fanów, którzy byli wpatrzeni w niego i śpiewał: "Hold me, I can feel your heart. Hold me, when you hold me in your arms. Hold me, yeah I can feel your heart". Stanął nad tłumem i krzyknął, żeby fani śpiewali z nim ten zapętlony refren. Zupełnie jakby słowa nabierające na sile miały się przez to spełnić.

Mamy nadzieję, że mimo jego słów "I am sick of singing about my broken heart" Odell nie porzuci tekstów pełnych emocji i miłości - nawet tej niespełnionej.


Zdjęcia z Warszawy wykonała Zuzanna Majewska, aka Suz Maj
#tomodell #teaindie #music #muzyka #koncert #concert #gig #musicphotographer #suzmaj
bottom of page